Понеділок, 2018-12-10, 7:56 AM

День Гідності та Свободи

9 листопада - День української писемності

Bідзначення Дня Революції на граніті

18 жовтня 2018 року у Ратівецькій ЗОШ І-ІІ ст. були проведені наступні заходи:

1. Класні керівники провели бесіди з учнями на тему: « Революція».
  2. Вчитель історії прочитав лекцію про  тему: «Революція на граніті»
  3. Учні 9-го класу приготували реферати на дану тему.
  4. Учні 8- го класу організували виставку плакатів у школі.
  5. У бібліотеці організована виставка на дану тему.

Європейський тиждень місцевої демократії

17.10.2018 р. були проведені наступні заходи:

1. Вчитель історії  Чакань Р.Ч. прочитав лекцію на тему: « Історія Європейського тижня місцевої демократії».
  2. Учні 9-го класу поробили реферати на тему: «Про Європейський тиждень місцевої демократії».
  3. У бібліотеці була організована тематична виставка щодо принципів функціонування органів місцевого самоврядування.
  4. Була організована зустріч з головою сільської ради Андрусь Т.М.
  5. В кінці заходу прозвучав Гімн України.

12.10.2018 року у Ратівецькій ЗОШ І-ІІ ст. провели захід щодо Дня Захисника України. Вчитель історії показав презентацію «Україна- мати. Вмій захищати!» Класні керівники провели виховні години «Україна наша Батьківщина»

Про поліпшення

національно – патріотичне

виховання дітей та молоді

у Ратівецькій ЗОШ І-ІІ ст.

На виконання наказу відділу освіти Ужгородської РДА від 05.11.2014 р.

№ 323  «Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в навчальних закладах району» у Ратівецькій ЗОШ І-ІІ ст. були проведені наступні заходи:

1.   Провели зустріч з ветеранкою Симчо Ю. І.та її  родиною.

Учні готували концерт у честь гостів та слухали їх бесіду про воєнні дні.

1. Провели урочисту лінійку на тему: «Конституція України.  Громадські права та обов′язкі людей».
  2. Класні керівники провели виховну годину на тему: «Захист територіальної єдності України — святий обовязок кожного громадянина України.
  3. Подивилися учні 8-9 класів відеофільмів про життя та діяльність військових частин на Україні. Темою заходу було «Герої навколо нас».
  4. Провели військову-патріотичну гру на полі під керівництвом вчителя фізкультури Малетич В.П. та учасника АТО Баркасі І.В., Опаленик Ю.Ю. під назвою «Сокіл» ( учні 8-9 класів).
  5. Було проведено конкурс малюнків та плакатів на тему: «Україна — незалежна, суверенна держава, частина Європи».

Про відзначення Дня пам’яті

та примирення

і 73 річниці перемоги

над нацизмом у Другій світовій війні

у Ратівецькій ЗОШ І-ІІ ст.

08 травня 2018 року у Ратівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів   провели наступні заходи щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

1. Класні керівники провели виховні години на дану тему.

У школі відбулася виставка книжок щодо  перемоги над нацизмом у Другій

світовій війні.

2. Вчитель історії Чакань Р.Ч. прочитав  лекцію на дану тему «Перемога над нацизмом у Другій світовій війні» і показав короткий фільм про тему.

3.Учні 5-9 класів приготували плакати на дану тему.

4. Учні 5-9 класів виступили з віршами та піснями про війну.

5. Педколектив та учні школи поклали квіти пам’ятнику героям Великої  Вітчизняної  Війни.  Учні читали вірші та прозвучав Гімн України.

6. Біля пам′ятника влаштовували зустріч з ветеракою війни  Симчо Ю.І.  яка розповідала про військові події. Учні школи та співробітники сільської ради привітали її квітками та концертом.

День Гідності та Свободи

У Ратівецькій ЗОШ І-ІІ ст. з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності проводили наступні заходи:

1. Провели  виховні години на тему: «Гідності та Свободи».

2. Вчитель історії Чакань Р.Ч. провів співбесіду з учнями 8 – 9 – го класу на дану тему.

3. Практичний психолог школи провела тести з учнями про свободу.

4. 17 листопада 2017 року організували виставку книг про дану тему.

Форма входу Beléptél mint
«  Грудень 2018  »